Kolínské sportovní dny

základních škol

Florbal

Datum  a místo: 

3. června 2019 – 4.-5. třída chlapci – hala 3. ZŠ Kolín, hala SOŠ informatiky a spojů

5. června 2019 – 6.-7. třída chlapci – hala 3. ZŠ Kolín

5. června 2019 – 8.-9. třída chlapci – hala SOŠ stavební (STAP)

6. června 2019 – 6.-7. třída dívky – hala SPŠ strojírenské

 6. června 2019 – 8.-9. třída dívky – hala 3. ZŠ Kolín

*******************

Rozpisy florbalu

Dokument ke stažení zde   - 4. a 5. třída

Dokument ke stažení zde   -  III. a IV. kategorie

*******************

Pořadatel: 

FBC Pitbulls Kolín

Ředitel soutěže: 

Jindřich Smejkal

Technická ustanovení.: 

Hraje se podle pravidel České florbalové unie (www.cfbu.cz). Umístění ve skupině se určuje podle počtu dosažených bodů, při jejich rovnosti podle pravidel ČFbU. Timeout - není možné použít.

Do jednotlivých utkání kategorie chlapců lze zapojit i dívky, spadající do příslušné věkové kategorie, pokud tyto dívky nestartují za školu v kategorii děvčat. Počet dívek je omezen max. počtem 5 (tj. většina týmu je složena z chlapců).

4.-5. třída - chlapci

V poli hraje 5+1 hráč, na soupisce max. 15 hráčů. Zúčastní se všechna přihlášená družstva, která budou nalosována do skupin. Hrací systém bude upraven dle počtu přihlášených družstev.                                      

6.-7. třída – chlapci

V poli hraje 5+1 hráč, na soupisce max. 12 hráčů. Zúčastní se 8 nejlepších družstev, která vzešla z turnaje AŠSK. Hraje se ve dvou skupinách systémem každý s každým, poté dvě skupiny o konečné umístění. Hrací čas 1x 13 minut.

8.-9. třída – chlapci

V poli hraje 5+1 hráč, na soupisce max. 15 hráčů. Zúčastní se 8 nejlepších družstev, která vzešla z turnaje AŠSK. Hraje se ve dvou skupinách systémem každý s každým, poté dvě skupiny o konečné umístění. Hrací čas 1x 13 minut.

6.-7. třída – dívky

V poli hraje 5+1 hráčka, na soupisce max. 15 hráček. Zúčastní se 8 nejlepších družstev, která vzešla z turnaje AŠSK. Hraje se ve dvou skupinách systémem každý s každým, poté dvě skupiny o konečné umístění. Hrací čas 1x 10 minut

8.-9. třída - dívky

V poli hraje 5+1 hráčka, na soupisce max. 15 hráček. Zúčastní se 8 nejlepších družstev, která vzešla z turnaje AŠSK. Hraje se ve dvou skupinách systémem každý s každým, poté dvě skupiny o konečné umístění. Hrací čas 1x 10 minut.

Změny: 

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu turnaje (vč. času určeného pro utkání), dle počtu přihlášených družstev.

Upozornění:   

V halách nelze použít uzamykatelné šatny. Pořadatel neručí za ztráty věcí. Veškeré cennosti prosím ukládejte k odpovědným osobám jednotlivých družstev.

Časový pořad:  

Všechny turnaje začínají v 8.15 hod.

Podrobný rozpis turnajů obdrží školy po uzavření závazných přihlášek k soutěži.

Bližší informace:  

Na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na telefonním čísle 723 667 486